Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Cambodia
ta: கொலம்பியா

en: Hungary
ta: ஹங்கேரி

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Tamil
ta: தமிழ்

en: Thai
ta: தாய்

en: Vietnamese
ta: வியட்நாமிஸ்
