Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Locale
th: ภาษา

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Submit order
th: ส่งการสั่งซื้อ

en: Thai
th: ไทย
