Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Cambodia
bo: ཁམ་ཕུ་ཁྲེ།

en: Hungary
bo: ཧང་ག་རི།

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Access key
bo: བེད་སྤྱོད་ལྡེ་མིག
