Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Cambodia
hy: Կամբոջիա

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Tamil
hy: թամիլերեն

en: Thai
hy: թայերեն

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն
