Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Locale
id: Lokal

en: Cambodia
id: Kamboja

en: Hungary
id: Hungaria

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Lao People's Democratic Republic
id: Republik Demokratik Rakyat Laos

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia

en: Payment received
id: Pembayaran diterima

en: Submit order
id: Kirim pesanan

en: Card
id: Kartu
