Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Cambodia
is: Kambódía

en: Hungary
is: Ungverjaland

en: Arabic
is: Arabíska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Czech
is: Tékkneska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Russian
is: Rússneska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun

en: Tamil
is: Tamílska

en: Thai
is: Tælenska

en: Vietnamese
is: Víetnamska

en: Thank you for your order! We will be notified by CyberSource that we have received your payment.
is: Takk fyrir pöntunina! CyberSource mun láta okkur vita um leið og greiðslan hefur verið meðhöndluð.
