Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Arabic
nl: Arabisch

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Laos

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Russian
nl: Russisch

en: Turkish
nl: Turks

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Profile ID
nl: Profiel-ID

en: eCheck
nl: eCheque

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: Order Taxes
nl: Belastingen van de bestelling

en: Process payment
nl: Betaling verwerken

en: Card
nl: Kaart

en: Thai
nl: Thais

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Test Center
nl: Testomgeving

en: Production/Live
nl: Productie/Live

en: Authorize only
nl: Alleen autoriseren

en: Authorize and capture
nl: Autoriseren en vastleggen

en: CyberSource payment complete
nl: CyberSource-betaling compleet
