Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Locale
ru: Язык

en: Cambodia
ru: Камбоджа

en: Hungary
ru: Венгрия

en: Arabic
ru: Арабский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Lao People's Democratic Republic
ru: Лаосская Народно-Демократическая Республика

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Czech
ru: Чешский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Polish
ru: Польский

en: Russian
ru: Русский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: Payment received
ru: Платёж получен

en: Profile ID
ru: ID профиля

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: Card
ru: Карточка

en: Tamil
ru: Тамильский

en: Thai
ru: Тайский

en: Vietnamese
ru: Вьетнамский

en: Authorize only
ru: Только авторизовать

en: Authorize and capture
ru: Авторизовать и получить
