Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Arabic
sk: Arabčina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Czech
sk: Čeština

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Russian
sk: Ruština

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Payment received
sk: Prijatá platba

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Authorize only
sk: Iba autorizovať

en: Authorize and capture
sk: Autorizovať a zachytiť
