Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Cambodia
tr: Kamboçya

en: Hungary
tr: Macaristan

en: Arabic
tr: Arapça

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Lao People's Democratic Republic
tr: Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Czech
tr: Çekçe

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Indonesian
tr: Endonezya dili

en: Polish
tr: Lehçe

en: Russian
tr: Rusça

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Payment received
tr: Ödeme alındı

en: eCheck
tr: Posta çeki

en: Submit order
tr: Siparişi onayla

en: Card
tr: Kart

en: Thai
tr: Tay dili

en: Vietnamese
tr: Vietnamca
