Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Update
af: Dateer op

en: Unknown
af: Onbekend
