Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Update
ar: تحديث

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Not found
ar: غير موجود

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
