Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Update
ast: Anovar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
