Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Update
be: Абнавіць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Not found
be: Не знойдзена
