Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Update
bg: Промени

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
