Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Update
bn: আপডেট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি
