Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Unknown
bs: Nepoznato
