Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Update
ca: Actualitza

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Not found
ca: No trobat

en: Credit card details
ca: Detalls de la targeta de crèdit

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
