Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Update
cy: Diweddaru

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Credit card details
cy: Manylion y cerdyn credyd

en: ACCEPTED
cy: DERBYNWYD

en: REJECTED
cy: GWRTHODWYD
