Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་
