Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Credit card details
el: Λεπτομέρειες πιστωτικής κάρτας
