Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Unknown
eo: Nekonata
