Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Update
et: Uuenda

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Not found
et: Ei leitud

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD
