Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Not found
eu: Ez da aurkitu
