Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Update
fi: Päivitys

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Credit card details
fi: Luottokorttitiedot

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: ACCEPTED
fi: HYVÄKSYTTY

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
fi: Toistuvan laskun laskutustiedot on päivitetty.
