Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: Update
is: Dagfør

en: Unknown
is: Ókent
