Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Update
gl: Actualizar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Not found
gl: Non atopada

en: Credit card details
gl: Detalles da tarxeta de crédito

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: cURL error: @error
gl: Erro cURL: @error
