Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: cURL
hi: कर्ल
