Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Update
hr: Osvježi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
