Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Not found
hy: Չի գտնվել
