Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Update
id: Perbarui

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Not found
id: Tidak ditemukan
