Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Update
jv: Dianyari

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Not found
jv: Ora ketemu
