Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Update
kk: Жанарту

en: Unknown
kk: Белгісіз
