Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ
