Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ
