Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە
