Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
lt: Ši informacija reikalinga, kad Ubercart galėtų veikti su mokėjimo vartais. Ji kitokia nei prisijungimo ID ir slaptažodis kurią rasite paskyros puslapyje.

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
lt: Mokėjimo informacija šiam pakartotiniam mokėjimui atnaujinta.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
lt: Įvyko klaida atnaujinant mokėjimo informacija. Prašome bandyti dar karta ir susisiekti jei tai pasikartos.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: Authorize.net reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.
