Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх
