Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Update
mr: अपडेट

en: Not found
mr: सापडले नाही
