Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Update
ne: अपडेट

en: Unknown
ne: अज्ञात
