Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Update
nn: Oppdater

en: Credit card details
nn: Opplysningar om kredittkortet

en: ACCEPTED
nn: AKSEPTERT

en: REJECTED
nn: AVVIST

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
nn: Betalingsopplysningane for den gjentakande betalinga er oppdatert.
