Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Not found
oc: Pas trobat
