Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: cURL error: @error
sk: Chyba cURL: @error

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
sk: Platobné údaje pro tento pravidelný poplatok boli aktualizované.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
sk: Pri aktualizácii detailov platby sa vyskytla chyba. Prosím, skúste to znovu alebo nás kontaktujte v prípade, že nebude možné proces dokončiť.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sk: Authorize.net vyžaduje PHP knižnicu <a href='!curl_url'>cURL</a>.
