Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Update
sl: Posodobitev

en: Unknown
sl: Neznan

en: Not found
sl: Ni najdeno
