Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Update
sq: Rifresko

en: Unknown
sq: Nuk njihet
