Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Update
sv: Uppdatera

en: Unknown
sv: Okänd

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Credit card details
sv: Detaljer för kontokort

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
sv: Denna information krävs för att Ubercart ska kunna interagera med din betalningsgateway. Den skiljer sig från ditt användarnamn och lösenord och kan hittas via sidans kontoinställningar.

en: Live transactions in a live account
sv: Publika transaktioner på ett publikt konto

en: Developer test account transactions
sv: Transaktioner för utvecklarens teskonto

en: cURL error: @error
sv: cURL fel: @error

en: ACCEPTED
sv: ACCEPTERAD

en: REJECTED
sv: NEKAD

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
sv: Betalningsinformationen för den återkommande avgiften har uppdaterats.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
sv: Ett fel uppstod när du uppdaterade din betalningsinformation. Försök igen och kontakta oss om du inte kan utföra uppdateringen.

en: !amount recurring fee collected for @model. (ID: <a href="!url">!fee</a>)
sv: !amount återkommande avgift insamlad för @model. (ID: <a href="!url ">!fee</a>)

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
sv: Authorize.net kräver PHP-biblioteket <a href="!curl_url">cURL</a>
