Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை
