Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Credit card details
th: รายละเอียดบัตรเครดิต
