Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Not found
ug: تاپالمىدى
