Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Credit card details
vi: Các chi tiết thẻ tín dụng

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Periodic Payment
vi: Trả Định Kỳ
